children's multi symptoms cold
Vadí Nevadí nie je e-shop — je to komunitná databáza bezpečnosti kozmetiky. Ľudia s kožnými problémami tu zdieľajú, či im produkt vyvolal reakciu.
Máte s týmto produktom skúsenosť?
Váš hlas pomôže ostatným ľuďom s podobným typom pleti vyhnúť sa zbytočným problémom.
Hlasy sú prepojené s vaším typom pleti a diagnózou, takže výsledky sú relevantné pre ľudí s podobnými problémami.
Pre hlasovanie sa musíte prihlásiť.
Certifikácie a vlastnosti
Zloženie (INCI)
(in each 10 mL) Purpose Acetaminophen 325 mg....................... reliever/ fever reducer Diphenhydramine HCI 12.5 mg.............Antihistamine/ cough suppressant Phenylephrine HCI 5 mg................Nasal decongestant Uses temporarily relieves these common cold and flu symptoms: ⚫ cough sore throat nasal congestion ⚫ runny nose ⚫ minor aches and pains headache ⚫ sinus congestion and pressure sneezing ■temporarily reduces fever controls cough to help your child get to sleep Warnings Liver warning: This product contains acetaminophen. Severe liver damage may occur if your child takes more than 5 doses in 24 hours, which is the maximum daily amount with other drugs containing acetaminophen. Allergy alert: acetaminophen may cause severe skin reactions. Symptoms may include: skin reddening blisters rash If a skin reaction occurs, stop use and seek medical help right away. Sore throat warning: if sore throat is severe, persists for more than 2 days, is accompanied or followed by fever, headache, rash, nausea or vomiting, consult a doctor promptly. Do not use with any other drug containing acetaminophen (prescription or nonprescription). If you are not sure whether a drug contains acetaminophen, ask a doctor or pharmacist. to make a child sleepy with any other product containing diphenhydramine, even one used on the skin in a child who is taking a prescription monoamine oxidase inhibitor (MAOI) (certain drugs for depression, psychiatric, or emotional conditions, or Parkinson's disease), or for 2 weeks after stopping the MAOI drug. If you do not know if your child's prescription drug contains an MAOI, ask a doctor or pharmacist before giving this product.
Analýza problémovosti
Tento produkt ešte nikto nehodnotil
Zatiaľ nemáme žiadne hlasy od používateľov s kožnými problémami. Ak máte skúsenosť s produktom children's multi symptoms cold, váš hlas pomôže ostatným ľuďom s podobnou pleťou rozhodnúť sa.
Ako funguje hodnotenie bezpečnosti?
Vadí Nevadí je komunitná platforma, kde ľudia s citlivou pleťou, ekzémom, akné a ďalšími kožnými problémami zdieľajú svoje skúsenosti s konkrétnymi kozmetickými produktmi. Každý registrovaný používateľ vyplní svoj profil pleti a potom hlasuje pri produktoch, s ktorými má skúsenosť — či mu vyvolali reakciu, alebo nie. Výsledky pre children's multi symptoms cold vyššie zobrazujú verdikt pre každý typ kožného problému zvlášť.
Bezpečnostné skóre sa nepočíta ako jednoduchý priemer, ale pomocou štatistickej metódy, ktorá zohľadňuje aj počet hlasov. Produkt s dvoma hlasmi a 100% úspešnosťou nezíska rovnaké hodnotenie ako produkt s dvesto hlasmi a rovnakou úspešnosťou. Pre zobrazenie verdiktu potrebujeme aspoň 3 hlasy od používateľov s daným kožným problémom. Toto nie je e-shop — nemôžete si tu nič kúpiť. Našim cieľom je pomôcť vám vybrať si kozmetiku, ktorá nebude dráždiť vašu pleť.